Uitslag OPTIMIST - GROEN

 
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 NED 3094 HEIN WIEGERINCK, GROEN 3,0 1 2
2 NED 314 DOEKE VAN SURKSUM, GROEN 6,0 2 4
3 NED 3160 QUINTEN PIETERS, GROEN 7,0 6 1
4 NED 2763 FAYE STRONK, GROEN 10,0 4 6
5 NED 3162 GUUSJE BRUIJNOOGE, GROEN 10,0 5 5
6 BEL 1038 FELIX DE VRIENDT, GROEN 11,0 3 8
7 BEL 9651 THIBAUT VERBEKE, GROEN 12,0 9 3
8 NED 2190 SOPHIA BODOIN, GROEN 14,0 7 7
9 NED 1 ELSKE BRUIJNOOGE, GROEN 17,0 8 9
 


Uitslag OPTIMIST - JUNIOR/BENJAMIN

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 BEL 1176 ANDERS BULTYNCK, JUNIOR 3,0 1 1 1
2 NED 3145 FOLKERT VAN SURKSUM, JUNIOR 7,0 2 2 3
3 NED 3201 WILLEMIJN VALKENBURG, BENJAMIN 10,0 3 5 2
4 NED 3333 ABEL MELENS, JUNIOR 18,0 10 4 4
5 NED 3117 SOPHIE PIETERS, BENJAMIN 19,0 7 3 9
6 NED 3101 STEVEN LAP, JUNIOR 19,0 4 8 7
7 BEL 1184 LÉON CORBIAU, BENJAMIN 22,0 5 6 11
8 BEL 1073 WARRE VAN HOEYMISSEN, BENJAMIN 28,0 15 7 6
9 NED 3249 MEREL TAVENIER, JUNIOR 29,0 6 ocs 5
10 NED 2772 GUNES SOYER, JUNIOR 33,0 13 12 8
11 NED 2 MOOS STOOP, JUNIOR 33,0 9 14 10
12 NED 2843 FÉLINE BOIDIN, JUNIOR 34,0 12 10 12
13 GRE 2699 PLATON EFFRAIMIDIS, JUNIOR 35,0 8 9 dns
14 NED 3212 CASPER GERADTS, BENJAMIN 40,0 11 11 dns
15 NED 2530 STERRE MICHELS, JUNIOR 45,0 14 13 dns
16 GRE 2625 NIKOLAS EFFRAIMIDIS, BENJAMIN 52,0 16 ocs dns
17 BEL 965 THIBAUT VERBEKE, JUNIOR 54,0 dns dns dns
 


Uitslag OPTIMIST - JUNIOR/BENJAMIN / A

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 BEL 1176 ANDERS BULTYNCK, JUNIOR 3,0 1 1 1
2 NED 3145 FOLKERT VAN SURKSUM, JUNIOR 7,0 2 2 3
3 NED 3333 ABEL MELENS, JUNIOR 18,0 10 4 4
4 NED 3101 STEVEN LAP, JUNIOR 19,0 4 8 7
5 NED 3249 MEREL TAVENIER, JUNIOR 29,0 6 ocs 5
6 NED 2772 GUNES SOYER, JUNIOR 33,0 13 12 8
7 NED 2 MOOS STOOP, JUNIOR 33,0 9 14 10
8 NED 2843 FÉLINE BOIDIN, JUNIOR 34,0 12 10 12
9 GRE 2699 PLATON EFFRAIMIDIS, JUNIOR 35,0 8 9 dns
10 NED 2530 STERRE MICHELS, JUNIOR 45,0 14 13 dns
11 BEL 965 THIBAUT VERBEKE, JUNIOR 54,0 dns dns dns
 


Uitslag OPTIMIST - JUNIOR/BENJAMIN / B

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 NED 3201 WILLEMIJN VALKENBURG, BENJAMIN 10,0 3 5 2
2 NED 3117 SOPHIE PIETERS, BENJAMIN 19,0 7 3 9
3 BEL 1184 LÉON CORBIAU, BENJAMIN 22,0 5 6 11
4 BEL 1073 WARRE VAN HOEYMISSEN, BENJAMIN 28,0 15 7 6
5 NED 3212 CASPER GERADTS, BENJAMIN 40,0 11 11 dns
6 GRE 2625 NIKOLAS EFFRAIMIDIS, BENJAMIN 52,0 16 ocs dns
 


Uitslag SPLASH

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 2036 EMILE VAN RAAIJ, A 9,0 3 2 4
2 2599 FINN SNIJDERS, A 11,0 2 3 6
3 1209 ANDREAS ZWANENBURG, A 14,0 6 6 2
4 1659 DAPHNE SOMERS, A 15,0 1 4 10
5 1965 MELANI DE BAT, A 18,0 4 7 7
6 2130 JULES VAN RAAY, A 21,0 ocs 1 1
7 117 SIGERT DE VRIES, B 22,0 9 10 3
8 1630 JESSE DE HEUS, A 22,0 5 8 9
9 2656 MARIJN WILKES, A 24,0 8 5 11
10 2461 SEBASTIAAN SCHIET, B 24,0 7 9 8
11 1598 PIETER VAN RIJS, B 30,0 10 15 5
12 2088 RALPH STRONK, A 37,0 12 13 12
13 2217 WOUTER GERADTS, A 38,0 13 12 13
14 2658 BRENNAN WILKES, B 39,0 11 14 14
15 21 ROSE TAVENIER, A 45,0 ocs 11 15
16 2199 MAUD CHEIZOO, B 51,0 ocs 16 16
17 658 TOBIAS VAN DER PANT, B 55,0 ocs 17 ocs
18 1449 JACOB VAN DER PANT, B 57,0 dns dns dns
 


Uitslag SPLASH - / A

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 2036 EMILE VAN RAAIJ, A 9,0 3 2 4
2 2599 FINN SNIJDERS, A 11,0 2 3 6
3 1209 ANDREAS ZWANENBURG, A 14,0 6 6 2
4 1659 DAPHNE SOMERS, A 15,0 1 4 10
5 1965 MELANI DE BAT, A 18,0 4 7 7
6 2130 JULES VAN RAAY, A 21,0 ocs 1 1
7 1630 JESSE DE HEUS, A 22,0 5 8 9
8 2656 MARIJN WILKES, A 24,0 8 5 11
9 2088 RALPH STRONK, A 37,0 12 13 12
10 2217 WOUTER GERADTS, A 38,0 13 12 13
11 21 ROSE TAVENIER, A 45,0 ocs 11 15
 


Uitslag SPLASH - / B

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 117 SIGERT DE VRIES, B 22,0 9 10 3
2 2461 SEBASTIAAN SCHIET, B 24,0 7 9 8
3 1598 PIETER VAN RIJS, B 30,0 10 15 5
4 2658 BRENNAN WILKES, B 39,0 11 14 14
5 2199 MAUD CHEIZOO, B 51,0 ocs 16 16
6 658 TOBIAS VAN DER PANT, B 55,0 ocs 17 ocs
7 1449 JACOB VAN DER PANT, B 57,0 dns dns dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl