Uitslag OPTIMIST - GROEN

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 3168 FABIENNE DEKKERS, GROEN 4,0 1 1 (2) 1 1
2 2567 JETTE SPEE, GROEN 7,0 2 2 1 (4) 2
3 3204 SVEN BOTTERWEG, GROEN 12,0 3 (6) 3 3 3
4 2503 HIDDE LAGENDIJK, GROEN 13,0 (7) 3 4 2 4
5 2725 HUGO ROMERS, GROEN 19,0 4 5 5 5 (7)
6 3089 JULES BLANKESTIJN, GROEN 23,0 6 (8) 6 6 5
7 3078 FIENE DE HAAN, GROEN 27,0 5 4 (dns) dns dns
8 2106 DOORTJE MAAT, GROEN 27,0 (8) 7 7 7 6
 


Uitslag OPTIMIST - JUNIOR/BENJAMIN

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 3176 FEDDE HOEKSTRA, BENJAMIN 5,0 1 (2) 2 1 1
2 2763 FAYE STRONK, BENJAMIN 6,0 (2) 1 1 2 2
3 3346 TOON SONNEBERG, JUNIOR 12,0 (3) 3 3 3 3
4 2628 MARIJN SPOOR, BENJAMIN 20,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag OPTIMIST - JUNIOR/BENJAMIN / A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 3346 TOON SONNEBERG, JUNIOR 12,0 (3) 3 3 3 3
 


Uitslag OPTIMIST - JUNIOR/BENJAMIN / B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 3176 FEDDE HOEKSTRA, BENJAMIN 5,0 1 (2) 2 1 1
2 2763 FAYE STRONK, BENJAMIN 6,0 (2) 1 1 2 2
3 2628 MARIJN SPOOR, BENJAMIN 20,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag SPLASH

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 2656 MARYN WILKES, A 11,0 1 2 (8) 1 4 3
2 2599 FINN SNIJDERS, A 13,0 (5) 1 5 3 2 2
3 1965 MELANI DE BAT, A 16,0 (6) 5 1 4 1 5
4 2036 EMILE VAN RAAIJ, A 17,0 3 4 4 (8) 5 1
5 1659 DAPHNE SOMERS, A 18,0 4 6 3 2 3 (7)
6 2449 ROZEMARIJN PANJER, A 23,0 8 3 2 6 (9) 4
7 2088 RALPH STRONK, A 30,0 2 (10) 7 5 6 10
8 2442 IRIS ZIJLSTRA, A 39,0 7 (11) 10 7 7 8
9 2709 LOTTE SPEE, B 41,0 (11) 9 6 9 11 6
10 2203 MARIT ZIJLSTRA, A 47,0 (12) 7 9 12 8 11
11 1598 PIETER VAN RIJS, B 49,0 9 (12) 11 10 10 9
12 2115 MARTIJN SWARTE, B 55,0 10 8 (dns) 11 12 dns
13 2130 JULES VAN RAAIJ, A 70,0 (dns) dns dns dns dns dns
 


Uitslag SPLASH - / A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 2656 MARYN WILKES, A 11,0 1 2 (8) 1 4 3
2 2599 FINN SNIJDERS, A 13,0 (5) 1 5 3 2 2
3 1965 MELANI DE BAT, A 16,0 (6) 5 1 4 1 5
4 2036 EMILE VAN RAAIJ, A 17,0 3 4 4 (8) 5 1
5 1659 DAPHNE SOMERS, A 18,0 4 6 3 2 3 (7)
6 2449 ROZEMARIJN PANJER, A 23,0 8 3 2 6 (9) 4
7 2088 RALPH STRONK, A 30,0 2 (10) 7 5 6 10
8 2442 IRIS ZIJLSTRA, A 39,0 7 (11) 10 7 7 8
9 2203 MARIT ZIJLSTRA, A 47,0 (12) 7 9 12 8 11
10 2130 JULES VAN RAAIJ, A 70,0 (dns) dns dns dns dns dns
 


Uitslag SPLASH - / B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 2709 LOTTE SPEE, B 41,0 (11) 9 6 9 11 6
2 1598 PIETER VAN RIJS, B 49,0 9 (12) 11 10 10 9
3 2115 MARTIJN SWARTE, B 55,0 10 8 (dns) 11 12 dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005
Copyright 1986 - 2020, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl