Uitslag OPTIMIST - A+B

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 BEL 1082 ANDERS BULTYNCK, A 3,0 1 1 1
2 BEL 1209 BORIS DE WILDE, A 14,0 4 2 8
3 BEL 1135 JANNE RAVELINGEN, A 15,0 2 10 3
4 NED 3101 STEVEN LAP, A 16,0 6 3 7
5 BEL 1114 CÉDRIC D'HONDT, A 17,0 8 5 4
6 BEL 1093 MATTS KEESMAN, A 26,0 20 4 2
7 BEL 1200 VIC ROSSEL, A 36,0 3 ocs 5
8 NED 2623 ALAN VERIS, B 36,0 12 8 16
9 NED 3314 LEONOOR VAN DIJK, A 37,0 21 6 10
10 NED 3333 ABEL MELENS, B 39,0 14 12 13
11 BEL 1192 JACOMET, A 40,0 23 11 6
12 NED 3249 MEREL TAVENIER, A 41,0 18 9 14
13 NED 3145 FOLKERT VAN SURKSUM, A 42,0 13 20 9
14 BEL 1190 EDGAR VERSWYVEL, A 45,0 10 7 ufd
15 NED 3258 MAARTEN VALKENBURG, A 48,0 9 ocs 11
16 NED 2991 XANDER SCHAAP, B 48,0 17 16 15
17 BEL 1189 COLIN VERSWYVEL, A 50,0 7 15 ufd
18 BEL 2 MOOS STOOP, B 51,0 16 18 17
19 BEL 1103 LOIC VAN ROYE, B 53,0 11 14 ufd
20 BEL 1046 MIQUEL TORO, A 55,0 22 13 20
21 NED 3117 SOPHIE PIETERS, B 58,0 15 22 21
22 BEL 1184 LÉON CORBIAU, B 58,0 19 21 18
23 NED 3312 PUCK VAN DER VEEN, A 61,0 5 ocs ufd
24 BEL 1052 LOUISE KEESMAN, B 62,0 24 19 19
25 NED 2786 ARJEN VAN DER VEEN, A 66,0 26 ocs 12
26 NED 2843 FÉLINE BOIDIN, B 70,0 25 17 ufd
27 BEL 1155 LUCAS VOLDERS, B 84,0 dns dns dns
 


Uitslag OPTIMIST - A+B / A

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 BEL 1082 ANDERS BULTYNCK, A 3,0 1 1 1
2 BEL 1209 BORIS DE WILDE, A 14,0 4 2 8
3 BEL 1135 JANNE RAVELINGEN, A 15,0 2 10 3
4 NED 3101 STEVEN LAP, A 16,0 6 3 7
5 BEL 1114 CÉDRIC D'HONDT, A 17,0 8 5 4
6 BEL 1093 MATTS KEESMAN, A 26,0 20 4 2
7 BEL 1200 VIC ROSSEL, A 36,0 3 ocs 5
8 NED 3314 LEONOOR VAN DIJK, A 37,0 21 6 10
9 BEL 1192 JACOMET, A 40,0 23 11 6
10 NED 3249 MEREL TAVENIER, A 41,0 18 9 14
11 NED 3145 FOLKERT VAN SURKSUM, A 42,0 13 20 9
12 BEL 1190 EDGAR VERSWYVEL, A 45,0 10 7 ufd
13 NED 3258 MAARTEN VALKENBURG, A 48,0 9 ocs 11
14 BEL 1189 COLIN VERSWYVEL, A 50,0 7 15 ufd
15 BEL 1046 MIQUEL TORO, A 55,0 22 13 20
16 NED 3312 PUCK VAN DER VEEN, A 61,0 5 ocs ufd
17 NED 2786 ARJEN VAN DER VEEN, A 66,0 26 ocs 12
 


Uitslag OPTIMIST - A+B / B

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 NED 2623 ALAN VERIS, B 36,0 12 8 16
2 NED 3333 ABEL MELENS, B 39,0 14 12 13
3 NED 2991 XANDER SCHAAP, B 48,0 17 16 15
4 BEL 2 MOOS STOOP, B 51,0 16 18 17
5 BEL 1103 LOIC VAN ROYE, B 53,0 11 14 ufd
6 NED 3117 SOPHIE PIETERS, B 58,0 15 22 21
7 BEL 1184 LÉON CORBIAU, B 58,0 19 21 18
8 BEL 1052 LOUISE KEESMAN, B 62,0 24 19 19
9 NED 2843 FÉLINE BOIDIN, B 70,0 25 17 ufd
10 BEL 1155 LUCAS VOLDERS, B 84,0 dns dns dns
 


Uitslag OPTIMIST - C

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 BEL 1085 CLARA MUYLLE, C 5,0 2 1 2
2 NED 1728 ROSA SONNENBERG, C 6,0 3 2 1
3 NED 3201 WILLEMIJN VALKENBURG, C 7,0 1 3 3
4 BEL 8 YENTE GOETGEBUER, C 17,0 8 5 4
5 NED 2213 YARNE GOETGEBUER, C 18,0 5 6 7
6 BEL 1000 CASIMIR MUYLLE, C 19,0 4 10 5
7 NED 3212 CASPER GERADTS, C 23,0 7 8 8
8 NED 111 TOBIAS VAN DER PANT, C 24,0 6 9 9
9 BEL 1121 JACOB VAN DER PANT, C 25,0 11 4 10
10 NED 2 GUUSJE BRUIJNOOGE, C 26,0 9 11 6
11 NED 2190 SOPHIA BOIDIN, C 28,0 10 7 11
 


Uitslag OVERIG SW factor

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 212421 FLORENT MIJNLIEFF, LASER 4.7 6,0 3 1 2
2 212645 ILKE HENDRY, LASER RADIAL 7,0 4 2 1
3 8515 TIJMEN BAARS EN DAVID TORO, CADET 8,0 1 4 3
4 203046 SIETSKE VAN SURKSUM, LASER 4.7 9,0 2 3 4
 


Uitslag SPLASH

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 2130 JULES VAN RAAY, A 3,0 1 1 (3) 1
2 2599 FINN SNIJDERS, B 8,0 (5) 4 1 3
3 1659 DAPHNE SOMERS, B 9,0 2 (ocs) 2 5
4 1449 MARYN WILKES, A 9,0 (ocs) 3 4 2
5 1209 ANDREAS ZWANENBURG, A 9,0 3 2 (5) 4
6 2651 MARTIJN WALRAVE, A 20,0 (7) 7 7 6
7 1598 MAAIKE VAN RIJS, A 22,0 4 6 (12) 12
8 2217 WOUTER GERADTS, B 22,0 (14) 5 8 9
9 1463 BRENNAN WILKES, B 23,0 10 (ocs) 6 7
10 1965 MELANI DE BAT, B 25,0 6 8 11 (13)
11 2199 MAUD CHEIZOO, B 25,0 8 (9) 9 8
12 2036 EMILE VAN RAAIJ, B 30,0 (12) 10 10 10
13 1439 MARIT VAN DE VELDE, A 32,0 9 12 (13) 11
14 679 CARLO DERKSEN, B 36,0 11 11 14 (15)
15 2088 RALPH STRONK, B 40,0 13 13 (15) 14
 


Uitslag SPLASH - / A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 2130 JULES VAN RAAY, A 3,0 1 1 (3) 1
2 1449 MARYN WILKES, A 9,0 (ocs) 3 4 2
3 1209 ANDREAS ZWANENBURG, A 9,0 3 2 (5) 4
4 2651 MARTIJN WALRAVE, A 20,0 (7) 7 7 6
5 1598 MAAIKE VAN RIJS, A 22,0 4 6 (12) 12
6 1439 MARIT VAN DE VELDE, A 32,0 9 12 (13) 11
 


Uitslag SPLASH - / B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 2599 FINN SNIJDERS, B 8,0 (5) 4 1 3
2 1659 DAPHNE SOMERS, B 9,0 2 (ocs) 2 5
3 2217 WOUTER GERADTS, B 22,0 (14) 5 8 9
4 1463 BRENNAN WILKES, B 23,0 10 (ocs) 6 7
5 1965 MELANI DE BAT, B 25,0 6 8 11 (13)
6 2199 MAUD CHEIZOO, B 25,0 8 (9) 9 8
7 2036 EMILE VAN RAAIJ, B 30,0 (12) 10 10 10
8 679 CARLO DERKSEN, B 36,0 11 11 14 (15)
9 2088 RALPH STRONK, B 40,0 13 13 (15) 14
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl