Uitslag OPTIMIST - A+B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 BEL 1082 ANDERS BULTYNCK, A 3,0 (1) 1 1 1
2 NED 3276 LUCAS PIETERS, A 6,0 2 2 2 (3)
3 BEL 1093 MATTS KEESMAN, A 11,0 6 (9) 3 2
4 NED 3101 STEVEN LAP, A 14,0 3 (7) 5 6
5 BEL 1192 CAMILLE JACOMET, A 16,0 8 4 (11) 4
6 NED 3089 PIETER VAN RIJS, A 17,0 4 5 (10) 8
7 NED 3209 ANNE KOK, A 17,0 5 (11) 7 5
8 NED 3129 ISABELLE DE SCHEPPER, A 22,0 7 (10) 8 7
9 NED 3256 KIM DE KONING, A 23,0 (14) 8 4 11
10 NED 3249 MEREL TAVENIER, A 26,0 9 3 14 (15)
11 NED 3145 FOLKERT VAN SURKSUM, A 28,0 10 6 12 (13)
12 BEL 1155 LUCAS VOLDERS, B 30,0 (13) 12 6 12
13 NED 2623 ALAN VERIS, B 35,0 11 (ufd) 15 9
14 BEL 1111 PLATON EFFRAIMIDIS, A 38,0 (dnf) 15 9 14
15 NED 3333 ABEL MELENS, B 38,0 12 (ufd) 16 10
16 NED 3346 ROSA SONNENBERG, B 44,0 15 (ufd) 13 16
17 BEL 1184 LÉON CORBIAU, B 46,0 16 13 17 (18)
18 NED 3117 SOPHIE PIETERS, B 48,0 17 14 (ufd) 17
 


Uitslag OPTIMIST - A+B / A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 BEL 1082 ANDERS BULTYNCK, A 3,0 (1) 1 1 1
2 NED 3276 LUCAS PIETERS, A 6,0 2 2 2 (3)
3 BEL 1093 MATTS KEESMAN, A 11,0 6 (9) 3 2
4 NED 3101 STEVEN LAP, A 14,0 3 (7) 5 6
5 BEL 1192 CAMILLE JACOMET, A 16,0 8 4 (11) 4
6 NED 3089 PIETER VAN RIJS, A 17,0 4 5 (10) 8
7 NED 3209 ANNE KOK, A 17,0 5 (11) 7 5
8 NED 3129 ISABELLE DE SCHEPPER, A 22,0 7 (10) 8 7
9 NED 3256 KIM DE KONING, A 23,0 (14) 8 4 11
10 NED 3249 MEREL TAVENIER, A 26,0 9 3 14 (15)
11 NED 3145 FOLKERT VAN SURKSUM, A 28,0 10 6 12 (13)
12 BEL 1111 PLATON EFFRAIMIDIS, A 38,0 (dnf) 15 9 14
 


Uitslag OPTIMIST - A+B / B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 BEL 1155 LUCAS VOLDERS, B 30,0 (13) 12 6 12
2 NED 2623 ALAN VERIS, B 35,0 11 (ufd) 15 9
3 NED 3333 ABEL MELENS, B 38,0 12 (ufd) 16 10
4 NED 3346 ROSA SONNENBERG, B 44,0 15 (ufd) 13 16
5 BEL 1184 LÉON CORBIAU, B 46,0 16 13 17 (18)
6 NED 3117 SOPHIE PIETERS, B 48,0 17 14 (ufd) 17
 


Uitslag OPTIMIST - C

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 3238 SANNE VAN BEERS, C 4,0 (2) 1 1 2
2 NED 2801 MARLE GOOSSENS, C 9,0 1 4 (8) 4
3 BEL 1072 NIKOLAS EFRAIMIDIS, C 9,0 3 (7) 3 3
4 NED 2909 LIVIA VAN DE VEN, C 10,0 (7) 2 7 1
5 NED 3022 EMIEL VAN DAELE, C 15,0 (8) 8 2 5
6 BEL 989 JULES VAN DAELE, C 15,0 5 (6) 4 6
7 NED 728 TOON SONNENBERG, C 16,0 6 5 5 (11)
8 NED 881 TIJN EGBERTS, C 21,0 9 3 9 (10)
9 NED 111 TOBIAS VAN DER PANT, C 22,0 (11) 9 6 7
10 BEL 1121 JACOB VAN DER PANT, C 23,0 4 (11) 10 9
11 BEL 23 ALBÉRIC JACOMET, C 28,0 10 10 (11) 8
 


Uitslag OVERIG SW factor

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 212645 ILKE HENDRY, LASER RADIAL 3,0 1 1 1 (3)
2 212421 FLORENT MIJNLIEFF, LASER 4.7 5,0 2 (3) 2 1
3 203046 SIETSKE VAN SURKSUM, LASER 4.7 7,0 (3) 2 3 2
4 2734 JENTE GOOSSENS EN METTE MOOIJ, RS FEVA 12,0 (4) 4 4 4
5 1 MIRTE BARNEVELD + JETSKE FABER, RS FEVA 17,0 5 (dnf) dns dns
 


Uitslag SPLASH

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 2130 JULES VAN RAAIJ, A 3,0 (2) 1 1 1
2 1659 DAPHNE SOMERS, B 5,0 1 (2) 2 2
3 1209 ANDREAS ZWANENBURG, A 10,0 3 4 (5) 3
4 2599 FINN SNIJIDERS, B 13,0 (8) 6 3 4
5 21 LENE DE HEUS, A 13,0 4 5 4 (ufd)
6 1630 JESSE DE HEUS, A 18,0 6 3 9 (10)
7 1449 MARYN WILKES, A 18,0 5 7 6 (ufd)
8 2036 EMILE VAN RAAIJ, B 20,0 7 (11) 8 5
9 1965 MELANI DE BAT, B 23,0 (11) 8 7 8
10 1463 BRENNAN WILKES, B 25,0 (10) 9 10 6
11 2199 MAUD CHEIZOO, B 28,0 9 (13) 12 7
12 2501 JORT FABER, A 32,0 (16) 12 11 9
13 117 SIGERT DE VRIES, B 36,0 13 10 13 (16)
14 2088 RALPH STRONK, B 41,0 (17) 16 14 11
15 2052 MAX DE KONING, A 41,0 12 15 (18) 14
16 2442 IRIS ZIJLSTRA, B 44,0 14 17 (19) 13
17 2203 MARIT ZIJLSTRA, B 44,0 (15) 14 15 15
18 2115 MARTIJN SWARTE, B 47,0 (19) 19 16 12
19 2347 SANDER MARTENS, B 52,0 (18) 18 17 17
20 1598 MAAIKE VAN RIJS, A 63,0 (dns) dns dns dns
 


Uitslag SPLASH - / A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 2130 JULES VAN RAAIJ, A 3,0 (2) 1 1 1
2 1209 ANDREAS ZWANENBURG, A 10,0 3 4 (5) 3
3 21 LENE DE HEUS, A 13,0 4 5 4 (ufd)
4 1630 JESSE DE HEUS, A 18,0 6 3 9 (10)
5 1449 MARYN WILKES, A 18,0 5 7 6 (ufd)
6 2501 JORT FABER, A 32,0 (16) 12 11 9
7 2052 MAX DE KONING, A 41,0 12 15 (18) 14
8 1598 MAAIKE VAN RIJS, A 63,0 (dns) dns dns dns
 


Uitslag SPLASH - / B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 1659 DAPHNE SOMERS, B 5,0 1 (2) 2 2
2 2599 FINN SNIJIDERS, B 13,0 (8) 6 3 4
3 2036 EMILE VAN RAAIJ, B 20,0 7 (11) 8 5
4 1965 MELANI DE BAT, B 23,0 (11) 8 7 8
5 1463 BRENNAN WILKES, B 25,0 (10) 9 10 6
6 2199 MAUD CHEIZOO, B 28,0 9 (13) 12 7
7 117 SIGERT DE VRIES, B 36,0 13 10 13 (16)
8 2088 RALPH STRONK, B 41,0 (17) 16 14 11
9 2442 IRIS ZIJLSTRA, B 44,0 14 17 (19) 13
10 2203 MARIT ZIJLSTRA, B 44,0 (15) 14 15 15
11 2115 MARTIJN SWARTE, B 47,0 (19) 19 16 12
12 2347 SANDER MARTENS, B 52,0 (18) 18 17 17
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl