Uitslag OPTIMIST - A+B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 NED 3249 MEREL TAVENIER, A 9,0 1 1 2 2 2 (5) 1
2 NED 3145 FOLKERT VAN SURKSUM, A 10,0 2 2 1 (3) 1 2 2
3 NED 2623 ALAN VERIS, B 22,0 4 (6) 6 1 4 1 6
4 NED 3089 PIETER VAN RIJS, A 23,0 (6) 4 4 6 3 3 3
5 BEL 1103 LOIC VAN ROYE, B 31,0 3 3 (8) 8 5 8 4
6 BEL 1155 LUCAS VOLDERS, B 31,0 5 5 3 5 6 (7) 7
7 NED 3333 ABEL MELENS, B 40,0 8 (10) 9 4 10 4 5
8 NED 3346 ROSA SONNENBERG, B 46,0 (9) 9 7 7 8 6 9
9 BEL 1184 LÉON CORBIAU, B 49,0 7 8 5 (10) 9 10 10
10 NED 2843 FÉLINE BOIDIN, B 50,0 (10) 7 10 9 7 9 8
 


Uitslag OPTIMIST - A+B / A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 3249 MEREL TAVENIER, A 9,0 1 1 2 2 2 (5) 1
2 3145 FOLKERT VAN SURKSUM, A 10,0 2 2 1 (3) 1 2 2
3 3089 PIETER VAN RIJS, A 23,0 (6) 4 4 6 3 3 3
 


Uitslag OPTIMIST - A+B / B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 NED 2623 ALAN VERIS, B 22,0 4 (6) 6 1 4 1 6
2 BEL 1103 LOIC VAN ROYE, B 31,0 3 3 (8) 8 5 8 4
3 BEL 1155 LUCAS VOLDERS, B 31,0 5 5 3 5 6 (7) 7
4 NED 3333 ABEL MELENS, B 40,0 8 (10) 9 4 10 4 5
5 NED 3346 ROSA SONNENBERG, B 46,0 (9) 9 7 7 8 6 9
6 BEL 1184 LÉON CORBIAU, B 49,0 7 8 5 (10) 9 10 10
7 NED 2843 FÉLINE BOIDIN, B 50,0 (10) 7 10 9 7 9 8
 


Uitslag OPTIMIST - C

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 NED 2213 YARNE GOETGEBUER, C 10,0 2 4 (7) 2 1 1
2 NED 3022 EMIEL VAN DAELE, C 10,0 3 (6) 1 1 2 3
3 BEL 989 JULES VAN DAELE, C 11,0 1 3 2 (7) 3 2
4 NED 3162 GUUSJE BRUIJNOOGE, C 23,0 4 1 (9) 3 8 7
5 NED 2801 MERLE GOOSSENS, C 26,0 5 5 6 5 5 (10)
6 NED 213 YENTE GOETGEBUER, C 29,0 7 8 (14) 6 4 4
7 NED 3238 SANNE VAN BEERS, C 30,0 10 2 5 4 (15) 9
8 NED 3212 CASPER GERADTS, C 33,0 6 9 4 (12) 6 8
9 DEL 71 DOEKE VAN SURKSUM, C 40,0 (11) 7 10 10 7 6
10 NED 2909 LIVIA VAN DE VEN, C 41,0 8 (15) 3 8 9 13
11 NED 13 MYRTHE MOELIKER, C 52,0 15 (17) 13 9 10 5
12 NED 11 STORM POTTEBOOM, C 59,0 13 14 8 (16) 12 12
13 NED 3102 DORIS RIJNAARD, C 59,0 14 10 11 (17) 13 11
14 NED 2190 SOPHIA BODOIN, C 65,0 9 11 15 15 (16) 15
15 NED 1728 TOON SONNENBERG, C 65,0 12 (16) 12 11 14 16
16 BEL 1 MARIJN SPOOR, C 67,0 (17) 12 17 13 11 14
17 BEL 3 AUGUST VAN DAELE, C 76,0 16 13 16 14 (17) 17
 


Uitslag SPLASH

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 2651 MARTIJN WALRAVE, A 8,0 1 1 1 (5) 1 3 1
2 1965 MELANI DE BAT, B 12,0 2 3 2 1 3 1 (4)
3 2217 WOUTER GERADTS, B 16,0 (5) 2 3 4 2 2 3
4 2280 LAURITS VAN DE VEN, B 21,0 (6) 4 4 2 5 4 2
5 2088 RALPH STRONK, B 27,0 4 5 (6) 3 4 6 5
6 679 CARLO DERKSEN, B 32,0 3 6 5 6 6 (7) 6
7 2442 IRIS ZIJLSTRA, B 42,0 (8) 8 7 7 8 5 7
8 1449 JACOB VAN DER PANT, B 49,0 7 7 8 9 9 9 (10)
9 1463 TOBIAS VAN DER PANT, B 53,0 (10) 9 9 8 10 8 9
10 2203 MARIT ZIJLSTRA, B 54,0 9 (10) 10 10 7 10 8
 


Uitslag SPLASH - / A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 2651 MARTIJN WALRAVE, A 8,0 1 1 1 (5) 1 3 1
 


Uitslag SPLASH - / B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 1965 MELANI DE BAT, B 12,0 2 3 2 1 3 1 (4)
2 2217 WOUTER GERADTS, B 16,0 (5) 2 3 4 2 2 3
3 2280 LAURITS VAN DE VEN, B 21,0 (6) 4 4 2 5 4 2
4 2088 RALPH STRONK, B 27,0 4 5 (6) 3 4 6 5
5 679 CARLO DERKSEN, B 32,0 3 6 5 6 6 (7) 6
6 2442 IRIS ZIJLSTRA, B 42,0 (8) 8 7 7 8 5 7
7 1449 JACOB VAN DER PANT, B 49,0 7 7 8 9 9 9 (10)
8 1463 TOBIAS VAN DER PANT, B 53,0 (10) 9 9 8 10 8 9
9 2203 MARIT ZIJLSTRA, B 54,0 9 (10) 10 10 7 10 8
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl